خانه / راهنمای سایت

راهنمای سایت

راهنمای دانلود از سنتی ها برای دانلود از سایت از راهنمای زیر استفاده کنید.

دانلود از سایت سنتی ها صرفا با داشتن اشتراک ویژه از سایت امکان پذیر است. بنابراین برای تهیه اشتراک ویژه و دانلود نامحدود از راهنماهای زیر استفاده کنید.

به دلیل هزینه های فراوان نگهداری فایل ها و سرورهای دانلود، دانلود رایگان از سایت امکان پذیر نیست و دارای محدودیت هایی ست که پیشنهاد نمی کنیم.

 • راهنمای دانلود از سایت سنتی ها

روش اول : بر روی لینک مورد نظر خود کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود بر روی دانلود در کادر اشتراک ویژه (سمت چپ) کلیک کنید.در صفخه ای که باز می شود نام کاربری ، رمز عبور خود و کد امنیتی را وارد کنید و بر روی دکمه ورود کلیک کنید. لینک دانلود از طریق دانلود منیجر شما نمایش و قابل دانلود خواهد بود.

روش دوم : از اینجا با وارد کردن نام کاربری ، رمز عبور خود و کد امنیتی وارد حساب کاربری (اکانت) خود شوید.اکنون وارد سایت سنتی ها شده و بر روی لینک مورد نظر خود کلیک کنید تا لینک دانلود توسط دانلود منیجر شما دریافت و قابل دانلود شود.

سوالات متداول سایت سنتی هاسوالات متداول کاربران

 
آیا امکان خرید پستی محصولات موجود در سنتی ها هم وجود دارد؟

بله از آنجایی که سنتی ها تمامی فایل هایی که در سنتی ها آپلود می کند را در آرشیو خود دارد امکان خرید پستی همه محصولات موجود در سایت وجود دارد .برای این منظور می توانید به سایت فروشگاهی ما به آدرس زیر مراجعه کنید یا از طریق پشتیبانی سایت سفارش خود را ثبت نمایید.

فروشگاه اینترنتی سینما سینما

آیا در صورت خرید اشتراک امکان انصراف و درخواست وجه پرداختی وجود دارد؟

در حالت کلی خیر.

اما اگر محتوایی که در سایت قید شده و باعث شده که کاربر مجاب به خرید اشتراک شود مغایر با آن چیزی باشد که دریافت کرده سنتی ها بدون قید و شرط وجه پرداختی کاربر را پس خواهد داد.

چه تضمینی وجود دارد که بعد از پرداخت حق اشتراک اطلاعات موجود در سایت واقعی باشد؟

پایگاه اینترنتی سنتی ها وابسته به فروشگاه اینترنتی سینما سینما با بیش از ۸ سابقه کار اینترنتی حدود ۳ سال در فضای اینترنتی فعالیت دارد. و مفتخریم که جزو اولین سایت هایی بودیم که در فضایی که ذائقه ها بر روی فیلم های هالیودی و بعضا بی محتوای خارجی بود، فعالیت خود را بر روی آثار بومی و داخلی متمرکز کردیم. به گونه ای که در حال حاضر تعداد سایت های مشابه  و بعضا کپی کار سنتی ها کم نیست.

بنابراین بسیار ساده است تشخیص سایت هایی که برای فعالیت خود  برنامه دارند و به نوعی محتوا تولید می کنند تا سایت هایی که فقط کپی کاری میکنند و چون هزینه ای هم متقبل نمی شوند بنابراین تعهدی به آینده کاری خود و کاربران شان ندارند. سایت هایی که هیچ نام و نشانی از مدیر سایت نیست و در واقع هیچ محیط تعاملی برای سایت تعریف نشده است.

سنتی ها برای فعالیت خود و مشکلات احتمالی بوجود آمده چندین راه پشتیبانی قرار داده که خود مدعای این مطالب است.

سرور سنتی ها یک سرور اختصاصی با هزینه بالا با لینک های مستقیم بوده و تمامی فایل ها از روی آرشیو موجود در سایت انتخاب ، تبدیل و آپلود می شوند.بر خلاف بسیاری از سایت های مشابه که از لینک های کمکی یا سرورهای واسطه رایگان که در صورت دانلود نشدن فایلها یکی یکی حذف می شوند، استفاده می کنند.

برای اینکه بدانید لینک ها واقعی هستند بدون اینکه اشتراک داشته باشید اگر روی تک تک لینک های موجود درسایت کلیک کنید قبل از اینکه از شما درخواست نام کاربری یا خرید اشتراک کند نام فایلی که در سرور ذخیره شده و حجم آن را نمایش می دهد که این نشان دهنده واقعی بودن فایل ها می باشد.

در نهایت افتخار سنتی ها و درآمد ناچیز آن که بیشتر صرف نگهداری و مدیریت خود سایت می شود وابسته به وجود کاربران آن است بنابراین ما برای حفظ رضایت کاربرانمان از آنها پشتیبانی می کنیم و پاسخگوی آنها هستیم.

منظور از خطای ( تنها آی پی ایران می تواند دانلود کنید) چیست؟

اسکریپت دانلود سایت سنتی ها به گونه برنامه نویسی شده که بصورت پیشفرض تنها کاربران داخل ایران می توانند از سایت استفاده کنند.

بنابراین هر کاربری با آی پی غیر از ایران قصد دانلود فایلی را داشته باشد با خطای ( دانلود فایل : خطا : تنها آی پی ایران می تواند دانلود کند) مواجه خواهد شد.

برای رفع خطای تنها آی پی ایران می تواند دانلود کند چکار باید کرد.
 • اگر کاربر خارج از ایران هستید باید اشتراک مخصوص کاربران خارج از ایران را دریافت کنید.
 • اگر کاربر داخل ایران هستید و با این خطا مواجه هستید ، دلیل آن می تواند یکی از موارد زیر باشد.
 1. شما دارید از فیل تر ش کن استفاده می کنید. برای رفع خطا فیلتر شکن خود را خاموش کنید.
 2. قبلا فیل تر ش کن داشتید و اکنون پروکسی مرورگرتان فعال است. برای رفع خطا پروکسی مروگرتانرا خاموش کنید با از یک مرورگر دیگر استفاده کنید.
 3. آی پی اینترنتی که استفاده می کنید در رنج آی پی های خارج از ایران ست می شود. برای رفع خطا مودم خود را خاموش و روشن کنید.
 4. چنانچه با اقدامات بالا مشکل تان حل نشد با پشتیبان سایت تماس بگیرید.
منطور از خطای مولتی آی پی چیست؟

هر کاربر مجاز است از یک اشتراک فقط از یک آی پی استفاده کند. در صورتی از یک اشتراک بصورت همزمان دو کاربر یا دو آی پی متفاوت استفاده شود اکانت کاربر مسدود شده و در موقع دانلود با خطای مولتی آی پی مواجه خواهد شد.

اکانت من مسدود شده و خطای مولتی آی پی میده چکار باید کنم از مسدود بودن خارج بشه؟

اگر از اکانت خود خارج شوید و تا ۳ دقیقه از اکانت خود استفاده نکنید بصورت اتوماتیک اکانت شما از مسدودی خارج خواهد شد.

در صورتی با گذشت ۳ دقیقه همچنان با خطای مولتی آی پی مواجه بودید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

راه های ارتباط با سنتی ها چیست؟

برای ارتباط با بخش پشتیبانی سایت می توانید از راه های زیر استفاده کنید.

 • بخش تماس با ما در خود سایت : پیام های ارسالی در این بخش جواب داده نخواهد شد ولی موضوع مطرح شده بررسی و انجام خواهد شد.
 • بخش پشتیبانی آنلاین و برخط سایت بخش سبز رنگ پایین و راست سایت) : از این بخش شما می توانید بصورت آنلاین (در صورت آنلاین بودن پشتیبان سایت) سوال و مشکلات خود را مطرح و پاسخ سریع نیز دریافت کنید.
 • پشتیبانی از طریق ایمیل : ramin.work1@yahoo.com
 • پشتیبانی از طریق تلگرام پشتیبان سایت به آی دی : R_Bazrpoor@
 • پشتیبانی تلفنی از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب (۰۹۳۵۵۱۱۱۶۸۸)
آیا در تمام ساعات شبانه روز می توان از سایت استفاده کرد؟

بله از سایت سنتی ها در تمامی ساعات شبانه روز می توانید بدون محدودیت استفاده کنید

برای استفاده از سایت سنتی ها به چه نرم افزارهایی نیاز است؟

کلا در تمامی سایت ها دانلود فیلم برای استفاده بهتر از سایت استفاده از نرم افزارهای کاربردی مربوط به دانلود و استفاده از آن ضروری می باشد که بنده لیست آنها را با لینک دانلود آخرین نسخه آنها برای شما قرار خواهم داد.

 • مرورگر مناسب : سایت سنتی ها با همه مرورگرهای اینترنتی سازگار است ولی تنها نکته مورد توجه به روز بودن و استفاده از آخرین ورژن آن مرورگر می باشد.

مرورگر موزیلا فابرفاکس : برای دانلود آخرین ورژن این مرورگر بهترین گزینه استفاده از سایت خود این مرورگر است (کلیک کنید)

مرورگر گوگل کروم : برای دانلود آخرین ورژن این مرورگر بهترین گزینه استفاده از سایت خود این مرورگر است (کلیک کنید)

 • نرم افزار مناسب دانلود فایل ها

پیشنهاد سنتی ها دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر معروف به ADM است. تنها نکته در مورد این نرم افزار رجیستری درست برنامه و خودداری از آپدیت جدید آن آست. (کلیک کنید)

 • نرم افزار نمایش فایل ها

بهترین پلیر نمایش فیلم ها استفاده از دو نرم افزار معروف Media Player Classic Home Cinema و KMPlayer است که با یک جستجوی کوچک در گوگل می توانید آخرین نسخه ی آن را دریافت کنید.

البته دریافت کدک های تصویری جدید و به روز مربوط به هر یک از پلیرها در افزایش کیفیت تصویر آن نقش به سزایی دارد.

آیا لینک های سنتی ها از سرورهای اصلی و مستقیم هستند؟

تمامی لینک های دانلود در سایت سنتی ها از سرور اختصاصی و با لینک مستقیم هستند.

من کاربر خارج از ایران هستم و می خواهم اشتراک تهیه کنم چکار باید کنم؟

اگر شما بازدیدکننده ی خارج از ایران هستید و می خواهید مانند کاربران داخل ایران اشتراک بدون محدودیت تهیه کنید از  اینجا  اقدام به خرید اشتراک نمایید.

یا از طریق دکمه پرداخت زیر مبلغ اشتراک مورد نظر خود را پرداخت نمایید.

در هر دو حالت پس از پرداخت از طریق فرم تماس با ما که در بخش انتهایی وجود دارد نام کاربری به همراه آی پی خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اشتراک شما برای دانلود از هر کجای دنیا که هستید فعال شود.

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

آیا کاربران خارج از ایران هم می توانند از سایت سنتی ها دانلود کنند؟

تا چندی پیش این امکان وجود نداشت ولی کاربران خارج از ایران که کارت بانکی ایرانی داشته باشند با تمهیداتی که در نظر گرفته شده می توانند از سایت سنتی ها دانلود کنند.

مبلغ اشتراک مورد نظرم را چگونه پرداخت کنم؟

برای خرید اشتراک از اینجا وارد شده و پس از انتخاب نام کاربری و رمز عبور و پر کردن فیلدهای مربوطه با فشردن دکمه پرداخت در صفحه ی بعد، از طریق کارت بانکی خود که رمز اینترنتی آن فعال شده باشد اقدام به پرداخت نمایید.

روش تمدید اشتراک ها چگونه است؟

برای تمدید اشتراک ، کافیست از طریق نام کاربری و رمز عبور خود از طریق این آدرس (کلیک کنید) وارد پنل کاربری خود شده و از طریق ستون سمت راست گزینه تمدید اشتراک ، اشتراک خود را تمدید کنید.

آیا پس از پرداخت موفق وجه، نام کاربری و رمز عبور بصورت آنی قابل استفاده است؟

بله. نام کاربری و رمز عبور توسط خود کاربر انتخاب و ثبت می شود و پس از پرداخت موفق بالافاصله در سایت قابل استفاده می باشد.

آیا پرداخت اینترنتی وجه اشتراک در سایت سنتی ها ، امن است؟

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از سنتی ها که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:

 – کلیه پرداخت های اینترنتی در آدرس اینترنتی بانک مرجع انجام می شود نه در داخل خود سایت های فروشگاهی یا هر سایت دیگر،

– با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.

  – قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

  – برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

در اشتراک های سنتی ها چه محدودیت هایی وجود دارد؟

تنها محدودیت پلن های اشتراکی سنتی ها محدودیت زمانی آنهاست به این معنا که پس از اتمام دوره هر پلن دیگر قادر به استفاده از آن نخواهید بود مگر اینکه مجدد آن را تمدید کنید.

محدودیت هایی مانند : در ساعت های خاصی می توانید دانلود کنید ، حجم خاصی را می توانید دانلود کنید ، تعداد خاصی می توانید دانلود کنید ، کاهش سرعت دانلود در ساعات خاص و … هیچ کدام در سنتی ها وجود ندارد و کاربر می تواند در تمام ساعات شبانه روز با حداکثر سرعت پهنای باند اینترنت خود و به هر میزانی که دلخواه او بود از سنتی ها دانلود کنید.

آیا ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد ولی مبلغ از حساب من کسر شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برنگشت، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

من اطلاعات زیادی در مورد خرید اینترنتی ندارم ، می توانم از طریق تلفنی اشتراک بخرم؟

روند خرید اینترنتی اشتراک در سنتی ها بسیار ساده می باشد و راهنمای خرید هم در سایت موجود است.با این حال در صورتی که با برای خرید اینترنتی مشکل دارید می توانید از طریق شماره ۰۹۳۵۵۱۱۱۶۸۸ نسبت به خرید اینترنتی اشتراک مورد نظر خود اقدام کنید

من ایمیل ندارم ،چگونه می توانم اشتراک بخرم؟

برای خرید اشتراک وجود ایمیل در بسیاری از موارد الزامی است. مانند ارسال اتوماتیک نام کاربری و رمز عبور بلافاصله پس از خرید اشتراک ، بازیابی نام کاربری و رمز عبور در صورت فراموشی ، ارسال پیام از طریق مدیریت و …

درصورتی که عدم دسترسی به این موارد برای شما مهم نیست می توانید در هنگام ثبت خرید در فیلد ایمیل از ایمیل ( Test.sonatiha@yahoo.ir ) استفاده کنید.

منظور از کاربر ویژه چیست؟

آن دسته از بازدیدکنندگانی که یکی از اشتراک های سایت سنتی ها را خریداری کرده باشند، کاربر ویژه محسوب می شوند.

آیا برای خرید اشتراک از سنتی ها حتما باید در سایت عضو شد؟

خیر. می توان گفت در واقع خرید اشتراک در سنتی ها همان عضویت محسوب می شود با این تفاوت که دیگر نیازی به ثبت نام جداگانه نبوده و با همان نام کاربری و رمز عبور می توانید از تمام امکانات سایت استفاده کنید.

امکان استفاده همزمان بیش از یک کاربر از یک اشتراک وجود دارد؟

تمامی اشتراک ها بصورت پیشفرض تک کاربره هستند و هر کاربر فقط می تواند با یک آی پی از اشتراک خود استفاده کند.

درصورتی که تمایل به استفاده دو نفره یا دو کاربره بصورت همزمان از یک اشتراک را دارید در بخش پلن های خرید اشتراک پلن های دو کاربره را انتخاب کنید.

آیا نام کاربری من بعد از اتمام مهلت اشتراکم حذف می شود؟

تمامی اشتراک ها پس اتمام مهلت آن تا ۶ ماه روی سرور سنتی ها نگهداری می شود و پس از آن بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.